کیک عروسی خدمات مجالس آقای تشریفات

کیک عروسی یکی از. نکات مهم عروسی است که از اهمیت بالایی برخوردار است و علاوه بر خوشمزگی باید از زیبایی خاصی و منحصر به فردی برخوردار باشد, جالب اینجاست که در هر کشور ویژگی های متفاوتی برای کیک عروسی وجود دارد, در حال حاضر در کشور ایران, کیک های عروسی چند طبقه و با طراحی خلاقانه رایج است.

کیک های چند طبقه معمولا به صورت دایره, مربع و یا مستطیل ارائه می شود که بسته به سلیقه ی عروس وداماد انتخاب می شود. همانطور که گفتیم چند طبقه ای بودن کیک شکوه و جلوه ی زیبایی به آن می بخشد, پس حداقل داشتن دوطبقه برای کیک ضروری است. مقدار کیک نیز به تعداد میهمانان بستگی دارد که خود شیرینی فروشی ها و قنادی ها آن را برای شما لحاظ می کنند.

ویژگی مهم دیگر کیک ها طعم آن است. بهترین کار تست کردن طعم کیک قبل از سفارش دادن آن است. قطعا هیچ عروس و دامادی دوست ندارند کیکشان دست نخورده بماند!! از ویژگی های تزئین کیک عروسی گل های روی کیک است که باعث زیباتر شدنش می شود و توجه کنید که رنگ تزئینات با تم عروسی همخوانی داشته باشد. کار بسیار جالبی که می توان برای بریدن کیک انجام داد داشتن مراسم های خاص است برای مثال آتش بازی و یا رقص نور و…. همزمان با بریدن کیک عروسی توسط عروس و داماد انجام شود.

کیک های عروسی ساده: کیک های عروسی ساده گزینه ی بسیار شیک و مجللی هستند و شامل تزئیناتی مثل خامه خمیر فوندانت گل و…. می شوند. برای انتخاب کیک عروسی ساده اصلان نترسید چرا که بسیار زیبا و جذاب است و هزینه ی کمتری می برد پس اگر بودجه ی کمی در اختیار دارید بهترین گزینه کیک های ساده و شیک است.
کیک های عروسی فانتزی: کیک های فانتزی و خلاقانه از گزینه های محبوب هستند. و برای تزئینشان از گل روبان مجسمه های تزئینی و…. استفاده می شود. گرچه که شکل سنتی کیک های عروسی گرد است اما به سلیقه ی شما می توان از اشکال مختلف هندسی استفاده کرد تا شما به کیک عروسی رویاییتان دست یابید. و بهتر است برای داشتن طعم بهتر از مغز آجیل و یا لایه های میوه و شکلات استفاده شود.

نکته: بر اساس چند ضلعی بودن شکل تزئینات شکل نیز فرق می کند برای مثال اگر کیک مستطیل است گوشه های تیز آن را با گل های خامه ای تزئین شود و یا اگر دایره است از گل های رنگی و روبان استفاده شود و اگر چند ضلعی است استفاده از مروارید بهترین گزینه است. و سعی کنید ک تزئینات شامل چند رنگ شود تا کیکتان پر شور و حال تر به نظر برسد. شما می توانید مدل کیک عروسی را خودتان انتخاب کنید اما خدمات مجالس آقای تشریفات نیز مدل های بسیار زیبا در اختیار شما قرار می دهد و یا از ژورنال نیز می توان استفاده کرد اما پیشنهاد ما به شما استفاده از مدل های خدمات مجالس آقای تشریفات است چرا که هر ماه بروز می شود و بهترین را برای شما می خواهد